ForumXiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumXiR

FoRuM XiR Türkiye | Oyun Paylaşım Platformu |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
İletişim İçin : admin@forumxir.web

rose online

YazarMesaj
Х!® ™
Admin
Admin
Х!® ™

Aktiflik :
rose online Left_bar_bleue10 / 99910 / 999rose online Right_bar_bleue

rose online B-351367-bu_alana_reklam_verin_banner

Başarı Puanı
Başarı:
rose online Imgleft100/100rose online 16653166  (100/100)

rose online Empty
MesajKonu: rose online   rose online Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:25 am

merhaba arkadaslar belki biliyosunuzdur oyunu belki bilmiyosunuzdur ben acikliyim oyun 2 sene onceye kadar (F2P) parasizdi ama oyunun orginal ismi olan roseonline ( rush on seven episodes ) degistirip rose online evolution yaptilar ve suanda (P2P) para odeyerek oynuya bilceginiz bir oyun ama hemen demeyin niye veriyorsun o zaman linki oyun diger rpg ler gibi cok zevkli benim cok hosuma giden fav. oyunlarim arasindadir private serverlari boldur boylelikle private serverlardan oynayarak sizde bu oyunun zevkini cikara bilirsiniz oncelikle oyunun orijinal full indirmeniz gerekli link [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
indirdikden sonra oyunu pc nize yukleyin ve update yaptirin, update bittikden sonra simdi geldi private server bulmaya siteleri veriyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
benim private serverlar icin kullandigim 3 site ve inanin bana istediginiz ozellikde guzellikde serveri cok rahat bula bilirsiniz private serveri secip tikladikdan sonra sitesine uye olun ve downloads kismindan patch vb indirin indirdiginiz dosyalari rose online orijinal dosyaya kopyalayip yapistirin ve artik geldi oyuna girmeye, hersey tamam oldukdan sonra tiklayin serverin dosyasina oyundasiniz 10 - 20 saniye kadar bekledikden sonra char giris yerine gelicekdir aldiginiz account ile giris yapin NOT: egerki siteden account alamadiysaniz yani account alimini desteklemiyorsa oyun icinde kullanici isminizi ve sifrenizi 2 kez yazin ve accountunuz kurulmusdur egerki sorunuz olursa bana sora bilirsiniz oyunla ilgili bilgim vardir hepinize iyi eglenceler
Х!® ™
Admin
Admin
Х!® ™

Aktiflik :
rose online Left_bar_bleue10 / 99910 / 999rose online Right_bar_bleue

rose online B-351367-bu_alana_reklam_verin_banner

Başarı Puanı
Başarı:
rose online Imgleft100/100rose online 16653166  (100/100)

rose online Empty
MesajKonu: Geri: rose online   rose online Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:27 am

rose online Screen006yb6

Oyundan Resim

rose online
1 sayfadaki 1 sayfası