ForumXiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumXiR

FoRuM XiR Türkiye | Oyun Paylaşım Platformu |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
İletişim İçin : admin@forumxir.web

Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!!

YazarMesaj
Х!® ™
Admin
Admin
Х!® ™

Aktiflik :
Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Right_bar_bleue

Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! B-351367-bu_alana_reklam_verin_banner

Başarı Puanı
Başarı:
Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Imgleft100/100Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! 16653166  (100/100)

Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Empty
MesajKonu: Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!!   Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 3:14 pm

Arkadaşlar burada Uplink:Hacker Elite ile ilgili sorularınızı bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışacam.

Oyuna yeni başlayan arkadaşların Tutorial'ı baştan sona bitirmelerini önemle vurguluyorum.

Oyunun çözümü orda yatıyor.Ama genede anlamadığınız bir yer olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım.

Ayrıca Fan cluba üye olmak isteyen arkadaşlar da imzama tıklasınlar.

Bir teşekkür yeter.

Kardeşler bakın şimdi tutorialı okuyup da anlamayanlar için oyunun ilk görevi olan Uplink Test Machine hacklemeyi anlatıyorum.
İlk önce İnternal Service Machine'den Software olarak Password Breaker ve Trace Tracker v2.0(Sizi yakalamalarına ne kadar süre kaldığını gösterir.) alın.Sonra sol alttan Trace Tracker'ı aktif hale getirin(Oyun boyunca açık kalsın.)Sağ üstten disconnect deyip haritaya tıklayın.Sonra InterNic noktasına tıklayın ve sırayla bütün noktalara tıklayıp son olarak Test Machine tıklayıp connect deyin.(bunu yapmamızın sebebi eğer direk olarak bağlanırsak yakalanmanız an meselesi olur.Yolu uzatarak hem zaman kazanmış, hem de yakalanma riskini en aza indirmiş olursunuz.)Bağlandıktan sonra Password Breaker ı çalıştırıp isim şifre yazan yere tıklayın ve kırmasını bekleyin.Sonra File Serverdan e-mailde yazan dosyayı(heralde ilk dosyaydı) File Copier ile kopyalayıp sol altta disket şekli bulunan harddiskinize tıklayın ve solda açılan harddiskten bir boşluğa yapıştırın.Disconnect diyerek sistemden çıkın.E-maili açın Reply deyin,File attach bölümünden dosyaya tıklayıp send deyin.Görevi başardığınızı ve kaydınızın tamamladığını gösteren 2 e-mail alacaksınız.İlk görev olduğu için hiç para almayacaksınız.
Genel olarak ilk görevler bundan ibaret.Belli dosyayı kopyalayıp gönderme veya silme.
İlk görev bu kadar.Ama tekrar söylüyorum,ilk kez oynayacak arkadaşlar mutlaka tutorialı baştan sona bitirsinler.

BANKA HACKLEME

Öncelikle şunu belirtmeliyim:bunu hemen ilk oynayışınızda yaparsanız oyundan sıkılabilirsiniz çünkü bu para hilesi gibi birşey.Tavsiyem bunu oyunda ustalaştıktan sonra (veya 4.-5. oynayışınızda) hedeflere daha çabuk varmak için yapmanızdır.
Şimdi arkadaşlar ilk önce kayıt dosyanızın yedeğini alın.Sonra bize içinde bolca para olan bi hesap lazım.Nerden alabilirm derseniz:Görevler sırasında hacklediğiniz accountlardan bakın,eğer içinde çok para olan birine rastlarsanız fırsatı kaçırmayın.
O hesabı daha önceden görev sırasında hacklediğiniz için tekrar hacklemeye gerek yok aynı şifreyle hesaba girin.Proxy ve monitor Bypass/disable kullanın.O hesapta transfer money diyerek kendi bankanızın ip'sini ve hesap numaranızı yazın.Son boşluğa da miktarı yazın (tüm hesabı da sömürmeyin biraz insaflı davranınUplink:Hacker Elite yardım bölümü!!! Biggrin).Transfer'e tıklayın.Onay yazısı gelince Statements kısmından en üsttekini (başka işlem yapmışsanız onların kayıtlarını da) Log Deleter ile silin(v4.0 olmasını öneririm).Sonra hemen çıkıp kendi hesabınıza girin ve gene Bypass'ları kullnarak Statements kısmından en üsttekini silin.Disconnect dedikten sonra o bankaya bağlanmak için kullandığınız bağlantıların ilkine girin (bağlantı oluştururken ilk sekmenin InterNic olması önerilir) ve Logs kısmında İlkini, Access Logsu ve
127.0.0.1 routed to xxx.xxx.xxx.xxx
yazanları silin.
Connection established from 127.0.0.1 yazanı silmeyin (bunların hepsinin nedenlerini isterseniz açıklayabilirim.)
Bir süre bekleyin.Yakalanırsanız aldığınız yedekle kaldığınız yerden devam edin.Yakalanmazsanız size rütbenizin arttığını belirten bir mail gelir.Hesabınıza girin ve aldığınız paranın keyfini çıkarın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Х!® ™ tarafından Cuma Nis. 30, 2010 3:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yanlış url)

Uplink:Hacker Elite yardım bölümü!!!
1 sayfadaki 1 sayfası